Zamknij
REKLAMA

Połączeni Pasją po raz kolejni zagrają w Uniejowie. Wysoko oceniony projekt uniejowskiego stowarzyszenia

12:14, 30.04.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie z I turnieju Połączeni Pasją. Fot. Michał Kubacki

Po raz trzeci w Uniejowie odbedzie się Integracyjny Turniej Piłki Nożnej „POŁĄCZENI PASJĄ” organizowany przez Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni. Dzięki uzyskaniu dofinansowania z Województwa Łódzkiego, we wrześniu na boisku w Uniejowie spotkają się po raz kolejny piłkarze z Uniejowskiej Akademii Futbolu, Olimpiad Specjalnych i AMP Futbolu.

I Integracyjny Turniej Piłki Nożnej o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego „POŁĄCZENI PASJĄ”, rozegrano w Uniejowie 13 września 2017 roku. Dzięki inicjatywie Uniejowskiego Stowarzyszenia Aktywni udało się zorganizować unikatowe na skalę krajową widowisko sportowe,  które połączyło na boisku osoby niepełnosprawne i pełnosprawne.  

Tym razem organizacja ,,Połączonych Pasją" będzie możliwa dzięki uzyskaniu dofinansowania projektu w konkursie organizowanym przez Województwo Łódzkie.

Projekt uniejowskiego stowarzyszenia znalazł się na liście podmiotów, których oferty zostały ocenione pozytywnie pod względem formalnym i merytorycznym w ramach pierwszego otwartego konkursu ofert  na wsparcie realizacji  zadań publicznych Województwa Łódzkiego z zakresu działania na rzecz osób niepełnosprawnych w 2019 roku. Projekt znalazł się na drugim miejscu listy, którą ogłoszono dzisiaj przez Zarząd Województwa Łódzkiego. Organizacja turnieju będzie kosztowała 14.570 zł, a dotacja jaką przyznał ZWŁ to 9.960,00 zł.

Warto również dodać, że na liście podmiotów, które otrzymają wsparcie znalazł się również projekt Centrum Promocji Sportu  i Rekreacji "Dragon" z Poddębic, które będzie realizować zadanie pn. ,,SPORT I REKREACJA SAMO ZDROWIE", które skierowane bedzie do uczestników zajęć  Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy w Czepowie.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone