Zamknij
REKLAMA

Majówka na polanie w parku

08:14, 05.05.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Michał Kubacki

Uniejowskie Stowarzyszenie Przedsiębiorców Turystycznych po raz kolejny zorganizowało na polanie uniejowskiego parku Majówkę.

Przedsiębiorcy z branży hotelarsko-gastronomicznej przygotowali 4 maja gry i zabawy dla dzieci i dorosłych, stoiska gastronomiczne oraz oferujące rękodzieło i wyroby regionalne.

Reaktywacja imprez na polanie w parku to pomysł na powrót do majówek, które organizowano w tym miejscu wiele lat temu. Pierwsza impreza w nowej odsłonie zorganizowana została cztery lata temu.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone