Zamknij
REKLAMA

Uniejowska szkoła ma nowoczesny traktor

09:27, 09.05.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Kolejni dobrzy ludzie wspierają dzieci i młodzież z gminy Uniejów. Tym razem Szkoła Podstawowa im. Bohaterów Września 1939 r. wzbogaciła się o nowy traktor ogrodowy, który pozwoli utrzymać w wysokiej kulturze ponad dwuhektarowe tereny zielone wokół szkoły.

Dzięki wsparciu Dyrektora zarządzającego firmą K-flex - Bartłomieja Gröbnera, a także właścicieli firmy BARAS, Anety i Krzysztofa Baras, boiska i place zabaw przy szkole będą już zawsze pięknie utrzymane.

Firmy K-Fleks i BARAS na co dzień współpracują z Uniejowskim Stowarzyszeniem AKTYWNI, które prowadzi wiele działań prospołecznych skierowanych dla dzieci i młodzieży. Między innymi Uniejowską Akademię Futbolu Ebiego Smolarka, której zawodnicy będą mogli trenować już na bardzo dobrze utrzymanym przyszkolnym boisku. 


Na zdjęciu nowy nabytek szkoły w Uniejowie - traktor ogrodowy z napędem 4x4.


Na zdjęciu od lewej Krzysztof Baras, Piotr Kozłowski i Bartłomiej Gröbner.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone