Zamknij
REKLAMA

Weź udział w biciu rekordu. Już w sobotę w Uniejowie

08:30, 29.07.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Już 3 sierpnia o godz. 13:00, przy okazji trzydniowego Beer Fest w Browarze Wiatr w Uniejowie, pierwszy raz w historii browaru i pierwszy raz w historii Uniejowa zostanie podjęta próba bicia rekordu Polski w ustawieniu największej mozaiki z ludzi, przedstawiającej symbol związany z piwem. Jeśli chcesz być częścią tego wyjątkowego wydarzenia i chcesz, aby Twój udział zapisał się na kartach historii Browaru Wiatr i naszego regionu,  przyjdź i zabierz ze sobą jak najwięcej znajomych. 

Bądź jedną z 1025 osób i stań razem z ekipą browaru do walki! Wróć do domu z dyplomem i wspaniałymi wspomnieniami.


Na miejscu, nad prawidłowym przebiegiem bicia Rekordu Polski czuwać będzie sędzina z Biura Rekordów. Zapamiętajcie tę datę! 3 sierpnia, sobota, godz. 13:00.

Poza rekordową próbą, podczas Beer Fest w Browarze Wiatr czekać będzie na Was również wiele innych, ciekawych atrakcji. W piątek (2 sierpnia) wystąpi zespół GDP SQUAD. Tego dnia będzie można również wziąć udział w zwiedzaniu Browaru Wiatr z piwowarem. 

Dla spragnionych emocji i lubiących dobrą zabawę w duchu rywalizacji, drugiego dnia festiwalu (sobota) odbędzie się olimpiada piwna na wesoło, którą poprowadzi Piotr Gomulec. Dla najlepszych organizatorzy przewidują fantastyczne nagrody!  Dawkę wieczornego humoru zapewni występ wrocławskiego kabaretu „Chyba”, laureata najważniejszych nagród na wszystkich festiwalach kabaretowych w Polsce. W niedzielę specjalnie dla Was wystąpi zespół Kapela „Spod Baszty”, a do łez rozbawi Was Stand-up. Podczas Beer Fest Browar Wiatr będą miały miejsce również wydarzenia towarzyszące, m. in. wystawa piw i zdjęć, a kolekcjonerzy będą mogli nabyć gadżety festiwalowe.

Więcej o Festiwalu i bezpłatnych atrakcjach, które czekają w Browarze Wiatr w najbliższy weekend przeczytaj w artykule poniżej:
 

[ZT]2164[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone