Zamknij
REKLAMA

Zostań słuchaczem Uniejowskiego UTW. Trwa rekrutacja na kolejny rok akademicki

08:21, 21.08.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
W ubiegłym roku do uniejowskiego uniwersytetu dołączyło 41 nowych słuchaczy.

Do 30 sierpnia w siedzibie Towarzystwa Przyjaciół Uniejowa ( ul. Szkolna 2) trwają zapisy na kolejny rok akademicki w Uniejowskim Uniwersytecie  Trzeciego Wieku.  Nowymi słuchaczami od tego semestru mogą zostać osoby powyżej 55 roku życia.

Do 30 sierpnia w godz. 10.00-12.00 i 15.00-17.00 trwają zapisy na kolejny rok akademicki w Uniejowskim Uniwersytecie  Trzeciego Wieku.  Nowymi słuchaczami mogą zostać osoby, które ukończyły 55 rok życia. 

W cotygodniowym planie zajęć znajdzie się nauka języka angielskiego, niemieckiego i obsługa komputera na różnych poziomach. Wśród zajęć ruchowych słuchacze mogą wybierać spośród wielu propozycji, takich jak: aerobic na sali, aerobic wodny, nauka pływania, pływanie bez instruktora, nordic walking, kręgle i joga.


Słuchacze UTW w Uniejowie korzystają w ramach współpracy z Termami Uniejów z kompleksu banenowego.

W bogatej ofercie znajdują się również warsztaty z rękodzieła, wędrówki po najbliższej okolicy, spotkania w klubie filmowym, w grupie teatralnej i wspólne śpiewanie. Stałą formą spotkań będzie również udział w comiesięcznych wykładach.

Uroczysta inauguracja kolejnego roku akademickiego Uniejowskiego Uniwersytetu  Trzeciego Wieku zaplanowana jest na 7 października, ale wiele zajęć rozpocznie się wcześniej.

Ubiegły rok akademicki Uniejowski Uniwersytet Trzeciego Wieku zakończył w liczbie 233 słuchaczy. Bogata oferta zajęć i wykładów przyciąga coraz większą liczbę seniorów, którzy przyjeżdżają także z Poddębic, Pęczniewa, Dąbia, Wartkowic, Turku, Koła czy Przykony.


Podczas jubileuszu 5 -lecia UTW dla słuchaczy wystąpił znany aktor Dariusz Jakubowski.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

AnnaAnna

0 0

Ile wynosi opłata za wstąpienie i roczna? 08:43, 22.08.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone