Zamknij
REKLAMA

Zbliża się Wszystkich Świętych. W Uniejowie groby bliskich znajdziesz przez Internet

06:00, 29.10.2019 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

Cmentarz w Uniejowie, dzięki inicjatywie tutejszej parafii ma swoją stronę internetową w systemie ,,Cmentarnik". Dzięki elektronicznemu systemowi zarządzania i prezentacji cmentarza od września ubiegłego roku, można wyszukać grób, w którym spoczywa bliska osoba. 

Cmentarnik - bo tak nazywa się elektroniczny system zarządzania i prezentacji cmentarza pozwala w prosty sposób znaleźć informacje na temat zmarłych, którzy pochowani są na uniejowskim cmentarzu. Wyszukiwarka pozwala na wyszukanie zmarłych oraz zlokalizowanie miejsca każdego grobu. Interaktywna mapa cmentarza pozwala w łatwy sposób poruszać się po cmentarzu.

Na zdj. mapa cmentarza na stronie cmentarnik.net

System pozwala nie tylko znaleźć lokalizację konkretnego grobu, ale również informacje nt. daty urodzenia i śmierci zmarłych, którzy spoczywają na tutejszym cmentarzu. Możemy również obejrzeć zdjęcia szukanego grobowca. 

Prace związane z wprowadzeniem danych do systemu trwały dwa miesiące. Firma, której parafia zleciła wprowadzenie cmentarza w Uniejowie do ,,Cmentarnika" musiała wykonać zdjęcia pięciu tysięcy grobów znajdujących się na jego terenie. Uruchomienie systemu pozwoliło nie tylko na uporządkowanie miejsc i grobów, które od wielu lat nie są opłacane, ale także ułatwiło osobom przyjeżdżającym na cmentarz odnaleźć groby, które chcą odwiedzić.

Jeśli chcesz znaleźć informacje nt. zmarłego lub grobu, który znajduje się na cmentarzu w Uniejowie  wejdź na stronę:  http://cmentarnik.net/uniejow

[ZT]2370[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%