Zamknij
REKLAMA

Co robili policjanci na lodowisku?

10:20, 24.01.2020 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. KPP Poddębice.

Zbliża się koniec ferii zimowych, jednak poddębiccy policjanci nieustannie prowadzą działania profilaktyczne na rzecz dzieci i młodzieży. Mundurowi ponownie zawitali na terenie uniejowskich term aby przypominać o zasadach bezpieczeństwa oraz promować swój zawód wśród osób aktywnie spędzających wolny czas.

Podczas zimowej promocji zawodu policjanta oraz działań profilaktycznych w Uniejowie, każdy z odwiedzających obiekt termalny mógł znaleźć coś dla siebie.
Najmłodszych funkcjonariusze obdarowali gadżetami oraz słodkimi upominkami,  wyjaśniając przy tym zasady bezpieczeństwa podczas dwutygodniowej przerwy od zajęć szkolnych oraz zapraszając do udziału w konkursie plastycznym w ramach akcji „Kręci mnie bezpieczeństwo… na stoku”.         
W spotkaniu z gośćmi uniejowskich term uczestniczyli także specjaliści Zespołu Kadr i Szkolenia,  którzy informowali młodzież i dorosłych o  możliwości podjęcia służby w Policji oraz zasadach doboru. Podkreślali, że specyfika zawodu wymaga  odpowiedzialności, wytrwałości oraz gotowości na różnorakie wyzwania.
W akcji informacyjnej uczestniczyli także dzielnicowi, którzy omawiali z zainteresowanymi założenia aplikacji „Krajowa Mapa Zagrożeń Bezpieczeństwa” „Dzielnicowy Bliżej Nas” oraz „Moja Komenda”.
Dodatkowo, mundurowi informowali seniorów jak nie stać się ofiarą oszustwa metodą  „na wnuczka”. Każdy kto podszedł do policyjnego stoiska otrzymywał tematyczne ulotki.

źródło KPP w Poddębicach, tytuł pochodzi od redakcji

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

KapselKapsel

9 1

Policjanci uczyli się jeździć na łyżwach zamiast pilnować łamiących "łodziaków"przy skręcie w lewo z term na Łódź , a mówi się w " polsce" ,że nie ma gorszego wędkarza niż "kaliszak" i gorszego kierowcy niż "łodziak" 11:48, 24.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

PanPan

0 4

Podobno rozdawali próbki nowych narkotyków 😂😉 01:26, 26.01.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone