Zamknij
REKLAMA

Chcesz pojeździć na łyżwach? W Uniejowie ruszyły kursy łyżwiarstwa

12:42, 12.02.2021 | M.K
Skomentuj zdjęcie ilustracyjne
REKLAMA

Uniejowskie lodowisko jest otwarte. Oferuje chętnym kursy łyżwiarskie, które pozwolą na funkcjonowanie tego typu obiektu w czasie obostrzeń związanych z pandemią koronawirusa.  Zapisy na kurs odbywają się miejscu.

Po trwającej ponad miesiąc przerwie, związanej z rządowymi obostrzeniami dotyczącymi pandemii koronawirusa, 3. lutego ponownie otwarte zostało lodowisko Sirka w Uniejowie. 

Lodowisko nie może funkcjonować w trybie normalnym, lecz dzięki współpracy nawiązanej z kadrą instruktorską otwieramy pierwszą w Uniejowie szkołę łyżwiarstwa! Prowadzone przez nas kursy odbywać się będą co godzinę, według harmonogramu. Nie ma potrzeby wcześniejszego zapisywania się na kurs. Jednorazowo w kursie uczestniczyć może 50 osób - informują prowadzący lodowisko w mediach społecznościowych.

Oczywiście, jak można przeczytać na stronie fb, lodowisko działa w pełnym rygorze sanitarnym. Przed udziałem w zajęciach należy podpisać oświadczenie dot. covid 19 oraz przeczytać regulamin dostępny pod linkiem: https://drive.google.com/.../1HZDMEA...

[ZT]3394[/ZT]

Kursy łyżwiarstwa w Uniejowie w najbliższy weekend (13-14 lutego) odbywać się będą wg poniższego harmonogramu. W tygodniu kursy planowane są od godziny 16.00. Cena kursu podstawowego i zaawansowanego waha się od 20 do 25 zł. 

Od dzisiaj przez co najmniej dwa tygodnie Uniejów mogą odwiedzać wszyscy, którzy chcą skorzystać z noclegu. To kolejny etap luzowania obostrzeń związanych z epidemią koronawirusa. Swoją działalność wznowić mogą m.in. hotele i baseny, jednak nie aquaparki, co oznacza, że kompleks Term Uniejów nie mógł zostać jeszcze otwarty. 

Od 12 lutego otwarte są hotele i miejsca noclegowe do 50% dostępności miejsc.  Zgodnie z decyzją rządu funkcjonować mogą także m.in. kina, teatry, stoki oraz boiska sportowe funkcjonujące na świeżym powietrzu. Poluzowanie obostrzeń jest czasowe, na dwa tygodnie. Restauracje, siłownie i aquaparki cały czas mają być zamknięte

 

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (4)

Ha HaHa Ha

5 4

Brawo, tak się w ch. robi rząd, obostrzenia i sanepid.
Otwierać też Termy, dlaczego nie ma informacji, pływalnie mogą być otwarte . Otwierać też restauracje, cluby i dyskoteki.
Niech Uniejów powraca jako imprezownia i z turystyką.
Jebaç lekarzy i sanepid *%#)!& 20:31, 12.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

ldzldz

0 1

Otwierać wszystko póki jeszcze nie zbankrutowaliście. W Łodzi knajpa, za knajpą zlikwidowane. Nie ma nic. Was z torbami puszczą na wasze własne życzenie. 15:16, 13.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

mieszkańcy unwmieszkańcy unw

2 3

W domach siedzieć a nie zarazę roznosicie nam turyści nie potrzebni i tak nie mamy z nich pożytku jedynie brud ,bałagan i większe ceny chcemy w mieście ciszy i spokoju 15:45, 13.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

Do budy !Do budy !

3 2

Polityka burmistrza Uniejowa jest oparta na budowaniu - tylko na turystyce i tylko wokół Termach, tak więc za bardzo wyboru nie ma - jak Termy padną to bankrut miasto i - zęby w ścianę, a komu się nie podoba to won do zapadłej dziury Poddąbia.


19:47, 13.02.2021

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
REKLAMA
0%