Zamknij
REKLAMA

Burmistrz Uniejowa ma nowego zastępcę

06:24, 01.09.2021 | M.K
REKLAMA

Józef Kaczmarek - burmistrz Uniejowa ma nowego zastępcę. Został nim Mirosław Madajski, który dotychczas pełnił funkcję przewodniczącego rady miasta. 

Nowy zastępca od 2018 roku pełnił funkcję przewodniczącego rady miejskiej w Uniejowie, a już trzecią kadencję był radnym. Dotychczas pracował jako terapeuta w Powiatowym Środowiskowym Domu Samopomocy w Czepowie. Funkcję zastępcy burmistrza objął od 1 września.

Mirosław Madajski został nowym zastępcą burmistrza w Uniejowie.

Podczas 48. sesji Rady Miejskiej w Uniejowie Mirosław Madajski złożył swoją rezygnację z funkcji przewodniczącego rady. Podczas sesji jednogłośnie wybrano nowego przewodniczącego, którym został Tomasz Wójcik. Za  wyborem zagłosowało 12 obecnych na sesji radnych.

[ZT]4313[/ZT]

Madajski zastąpił na fotelu zastępcy burmistrza, Janusza Kosmalskiego, który funkcję pełnił od 16 stycznia 2019 roku. Wcześniej nieprzerwanie od 26 marca 2006 roku był przewodniczącym rady miejskiej. Po ostatnich wyborach samorządowych w składzie rady zastąpiła go Alicja Własny, wygrywając w okręgu, w którym startował Kosmalski.

 

 

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%