Zamknij
REKLAMA

Podziękowania za pomoc dla Zbyszka

08:33, 06.09.2021 | materiał nadesłany
Na zdjęciu Zbyszek Kos podczas meczu charytatywnego, podczas którego zbierano pieniądze na rehabilitację.
REKLAMA

Z całego serca pragniemy podziękować wszystkim osobom, które zaangażowały się w zorganizowanie pomocy Zbyszkowi w trudnej drodze dochodzenia do zdrowia - mówią Zbyszek i Beata Kosowie.

Ofiarowana pomoc jest dowodem serdeczności, współczucia i otwartości na potrzeby drugiego człowieka. Wiele osób i instytucji z dużym zaangażowaniem organizowało tę pomoc, poświęcając swój czas, wysiłek, a często finanse.

Słowa podziękowania kierujemy w stronę Pana Burmistrza - Józefa Kaczmarka, Rady Miejskiej w Uniejowie na czele z byłym przewodniczącym, a obecnie Wiceburmistrzem Panem Mirosławem Madajskim, Sołtysów Gminy Uniejów, Mieszkańców Lekaszyna, Pana Piotra Kozłowskiego - dyrektora Szkoły Podstawowej w Uniejowie, Dyrektorów i Społeczności Szkoły Podstawowej w Wilamowie i Uniejowie, Pani Aleksandry Zielonki, Państwa Ewy, Mirosława, Małgorzaty, Pawła i Zbigniewa Kolasów, Pana Stanisława Kosa, Państwa Marcina, Izabeli i Adriana Jankowskich wraz ze współpracownikami, Drużyn Piłkarskich biorących udział w meczu charytatywnym i również w stronę wszystkich Darczyńców wpłacających na portal „Pomagam.pl” oraz wszystkim innym Osobom, które w jakiś inny sposób pośpieszyli nam z pomocą.

Dziękujemy serdecznie również kolegom, którzy zaoferowali swoją pomoc w pracach polowych: Karolowi Kaźmierczakowi, Rafałowi Siekaczowi i Zbyszkowi Bamberskiemu. Jeszcze raz dziękujemy za każdą pomoc, szczodry gest, okazane serce i wrażliwość, co pozwoliło na intensywną rehabilitację Zbyszka.

Z wyrazami wdzięczności

Zbyszek i Beata Kosowie

 

(materiał nadesłany)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%