Zamknij
REKLAMA

King Cross zakończył I etap budowy osiedla „Apartamenty Termalne” w Uniejowie. Kolejny w przygotowaniu.

09.04, 20.12.2021 materiał partnera Aktualizacja: 08.24, 28.12.2021
Nowe bloki w Uniejowie już gotowe. Powstaną kolejne
REKLAMA

King Cross zakończył  pierwszy etap budowy osiedla „Apartamenty Termalne” w Uniejowie. Kolejny w przygotowaniu. Będą kolejne bloki.

Do budynków z I etapu Osiedla Apartamentów Termalnych w Uniejowie wkrótce wprowadzą się pierwsi mieszkańcy. Deweloper, firma King Cross, otrzymała właśnie pozwolenie na użytkowanie pierwszej fazy projektu i rozpoczęto przekazywanie lokali właścicielom. Budowa trwała niecałe półtora roku. Deweloper zapowiada budowę kolejnego etapu. Osiedle jest kontynuacją inwestycji mieszkaniowych realizowanych przez spółkę komunalną "Termy Uniejów”. 

Nowe bloki w Uniejowie już gotowe

W ramach I etapu na nowym osiedlu powstało 5 nowoczesnych, jednoklatkowych budynków mieszkalnych z windami. W każdym z bloków na parterze i trzech piętrach znalazło się po 35 mieszkań. Najmniejsze mieszkania to salon połączony z aneksem kuchennym i sypialnia. Największe mają aneks z salonem i trzy pokoje. Większość mieszkań na parterze posiada własne ogródki. 

Nasze apartamenty zapewniają komfort użytkowania, dzięki m.in. przestronnemu i dobrze oświetlonemu wnętrzu. Klienci cenią sobie również dodatkowy kran w łazienkach dostarczający gorącą leczniczą solankę ze źródeł termalnych - mówi Marcin Trybus, członek zarządu i dyrektor zarządzający grupy King Cross.

[ZT]4878[/ZT]

W ramach inwestycji powstała również ponadstandardowa liczba naziemnych miejsc parkingowych. Przestrzeń zewnętrzna osiedla została wypełniona zielenią i elementami małej architektury. W ramach inwestycji powstał także plac zabaw dla najmłodszych.

Powstaną kolejne bloki w Uniejowie

W drugiej części inwestycji powstaną 3 bloki mieszkalne, łącznie planowo 105 mieszkań o zróżnicowanym metrażu, w identycznym standardzie jak w pierwszej części osiedla.

- Wszystkie mieszkania z I etapu zostały już sprzedane. Obecnie trwają przygotowania do rozpoczęcia budowy II etapu. Chcemy, by jeszcze w II kwartale 2022 r. rozpoczęła się budowa - mówi Trybus.

Mieszkania w nowej inwestycji będą miały nasłonecznione, przestronne balkony oraz przydomowe ogródki. Budynki zostaną wyposażone w windy, komórki. Kompleks zostanie otoczony dużą ilością zieleni.

Grupa King Cross jest jednym z największych deweloperów w Polsce inwestujących w nieruchomości, dawniej głównie centra handlowe, obecnie mieszkania oraz hotele.

Wstępnie cena to 6 tys. brutto za m2 powierzchni użytkowej mieszkania.

Wszystkich zainteresowanych zakupem mieszkania w kolejnym etapie budowy inwestorzy zapraszają do kontaktu pod numerem  tel. 506 040 534.

[ZT]4159[/ZT]

[FOTORELACJA]1270[/FOTORELACJA]

 

(materiał partnera)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%