Zamknij
REKLAMA

Szlachetna Paczka poszukuje wolonatariuszy. Także w Uniejowie

07:08, 04.08.2022 | .
REKLAMA

Szlachetna Paczka po raz kolejny szuka wolontariuszy. Ruszyła rekrutacja wolontariuszy do kolejnej edycji jednego z największych programów społecznych w Polsce, zgłaszać się mogą chętni, którzy chcą przyłączyć się do akcji w Uniejowie.

Szlachetna Paczka po raz kolejny w Uniejowie?

Akcja Szlachetnej Paczki dwukrotnie organizowana była w Uniejowie, dzięki zaangażowaniu wolontariuszy oraz firm, instytucji i prywatnych darczyńców. To dzięki nim w poprzednich latach udało się obdarować i pomóc ponad 30 rodzinom, do których trafiły najpotrzebniejsze rzeczy.

[ZT]4852[/ZT]

Osoby, które chcą zostać wolontariuszami Szlachetnej Paczki mogą wysłać swoje zgłoszenie za pomocą formularza online. Organizatorzy akcji zapraszają do współpracy osoby, które:

chcą zmieniać historię rodzin w potrzebie; lubią mieć wpływ na otaczający je świat, szukają sposobu, by pożytecznie spędzać wolny czas, chcą zdobyć nowe umiejętności i pragną sprawiać, by ludzie radzili sobie w życiu.

Wolontariuszki i Wolontariusze Szlachetnej Paczki dają szansę na zmianę w życiu potrzebujących rodzin, samotnych seniorów czy osób z niepełnosprawnościami. Docierają z pomocą tam, gdzie jest ona najbardziej potrzebna, a gdzie wciąż jej brakuje. Przywracają godność i nadzieję, dają impuls do podniesienia się z trudności i bezsilności.

[ZT]3135[/ZT]

Wolontariusze pomagają: samotnym seniorom, osobom z niepełnosprawnościami w trudnej sytuacji, przewlekle chorym, walczącym o samodzielność, doświadczonym przez los .

 Nie czekaj i działaj - zachęcają organizatorzy akcji. Aby zostać wolontariuszem:

Należy wejść na formularz na stronie https://www.szlachetnapaczka.pl/superw/zgloszenie/?action=superw&place=badz_wsparciem wypełnić kilka informacji i wysłać swoje zgłoszenie. Następnie należy czekać na kontakt od koordynatora, który umówi się z kandydatem na pierwsze spotkanie online.

Zapraszamy również na rejonowego fb Szlachetnej Paczki

https://www.facebook.com/102086631696708/posts/pfbid01s93K7xm6b9AkWA64n4Cq2tUP615rYk8R2ssTRrNca8mMCNRNc9THgJxrA5rwJLl/

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%