Zamknij
REKLAMA

Chcesz się pozbyć śmieci? Ostatni raz w tym roku odbiorą gabaryty w gminie Uniejów

08.54, 21.11.2022 . Aktualizacja: 10.40, 21.11.2022
Uniejów. Chcesz się pozbyć śmieci? Ostatni raz w tym roku odbiorą gabaryty [2022]
REKLAMA

W listopadzie i grudniu w gminie Uniejów i samym mieście zostanie przeprowadzona ostatnia w tym roku zbiórka odpadów wielkogabrytowych (meble, duże AGD, RTV) oraz zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny w formie objazdowej – wystawki przed posesją. Zbiórka dotyczy właścicieli nieruchomości objętych systemem gospodarowania odpadami komunalnymi na terenie gminy Uniejów. Kiedy można wystawić śmieci w Uniejowie i gminie Uniejów?

Uniejów. Chcesz się pozbyć śmieci? Ostatni raz w tym roku odbiorą gabaryty [2022]

Zgodnie z terminarzem wywozu odpadów, który zamieszczony jest na stronie internetowej Urzędu Miasta w Uniejowie odpady wielkogabarytowe w mieście będą odbierane 23 listopada 2022 r. od godziny 7:20.  Jak można przeczytać na stronie urzędu odpady wielkogabarytowe należy wystawić przy drodze publicznej do godziny 7.20 . Zbierane będą: meble, odpady wielkogabarytowe, zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny, opony samochodowe 4 szt.

Odpady wielkogabarytowe są odbierane trzy razy do roku. Jednocześnie odpady komunalne można dostarczyć osobiście do PSZOK, gdzie przyjmowane są nieodpłatnie w ramach pobieranej opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi, jednak wyłącznie z nieruchomości położonych na terenie Gminy Uniejów po okazaniu dokumentu tożsamości .PSZOK w Uniejowie zlokalizowany jest na ul. Dąbskiej / teren oczyszczalni ścieków. Punkt czynny jest w czwartki i soboty od 8:00 do 13:00; piątki od 13:00 do 18:00.

W Punkcie selektywnej zbiórki odpadów komunalnych przyjmowane są następujące frakcje odpadów : a) papier i tektura; b) metal; c) tworzywa sztuczne; d) szkło; e) przeterminowane leki; f) zużyte baterie; g) odpady ulegające biodegradacji; h) meble i inne odpady wielkogabarytowe; i) zużyty sprzęt elektryczny i elektroniczny; j) zużyte opony.

Z kolei w poszczególnych miejscowościach gminy Uniejów odpady wielkogabarytowe będą odbierane w poniższych terminach:

Góry, Czepów, Wilamów, Brzozówka, Lekaszyn: 2 grudnia 2022 r.
Stanisławów, Pegów, Zaborów, Kozanki Wielkie, Dąbrowa, Rożniatów, Rożniatów Kolonia: 1 grudnia 2022 r.
Wola Przedmiejska, Czekaj, Felicjanów, Hipolitów, Brzeziny, Wielenin, Wielenin Kolonia : 30 listopada 2022 r.
Wieścice, Ostrowisko, Kuczki, Skotniki, Orzeszków, Orzszków Kolonia: 29 listopada 2022 r.
Spycimierz, Spycimierz Kolonia, Zieleń, Człopy, Łeg Baliński: 28 listopada 2022 r.

[ZT]4960[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%