Zamknij
REKLAMA

Uniejów za chwilę Uniejów rozpoczyna ferie. Co przygotował MGOK?

12.38, 11.01.2023 . Aktualizacja: 09.43, 16.01.2023
Wśród zajęć dla uczniów podczas ferii przygotowano między innymi warsztaty garncarskie. Zdjęcie archiwalne
REKLAMA

W Uniejowie, jak i całym województwie łódzkim, ferie zimowe będą w tym roku od 16 do 29 stycznia. Miejsko-Gminny środek Kultury w Uniejowie jak zawsze przygotował ciekawe, różnorodne zajęcia i warsztaty, na które już mogą się zapisywać się najmłodsi. Co oprócz gorących kąpieli i jazdy na łyżwach można robić w uzdrowisku?

Uniejów za chwilę Uniejów rozpoczyna ferie. Co przygotował MGOK?

Podczas zimowej przerwy szkolnej ofertę bezpłatnych zajęć przygotował  Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie, który zaprasza na warsztaty ceramiczne, tańca, szachy oraz Akademie Pana Feliksa, czyli zajęcia muzyczne.

Już w poprzednich latach w MGOK w Uniejowie organizowano warsztaty garncarskie prowadzone przez Łukasza Dzieciątkowskiego:

 

 Na zajęciach obowiązywał będzie limit miejsc i wcześniejsze zapisy, które odbywają się w siedzibie ośrodka i pod numerem tel. 63 2888 164.

Oprócz zajęć tanecznych i szachów podczas warsztatów będzie można zobaczyć, jak powstają i samemu spróbować zrobić gliniane naczynia oraz wziąć udział w Akademii Pana Feliksa, czyli warsztatach muzycznych, gdzie dzieciaki i młodzież będą miały kontakt z muzyką i instrumentami muzycznymi.

[ZT]7014[/ZT]

[ZT]7000[/ZT]

 

(.)
 

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%