Zamknij
REKLAMA

Uniejowianin Marcin Tybura w walce wieczoru na gali UFC. Oglądaj

12:53, 18.11.2017 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

19 listopada 2017 r. na gali UFC Fight Night 121 w Sydney Marcin Tybura zmierzy się z numerem 3 wagi ciężkiej na świecie, Brazylijczykiem Fabricio Werdum. 

Walka Marcina odbędzie się około godziny 6. rano polskiego czasu. Walkę na żywo będzie transmitowała stacja Extreme Sports Channel, co ważne będzie ją można obejrzeć za darmo również w Klubie Nautilius w Uniejowie, gdzie powstanie specjalna strefa kibica dla wszystkich fanów sportowca.

Tybura przygotowywał się do walki trenując w USA, w najlepszym klubie świata Jackson Wink. Uniejowianin wyjechał do Stanów już pod koniec sierpnia.

"Za mną bardzo dobre przygotowania w Albuquerque. Czuję, że mocno się rozwinąłem jako zawodnik i chcę to w weekend pokazać. Od soboty jestem w Australii, aklimatyzacja przebiegła pomyślnie, czuję się świetnie, pogoda dopisuje i nie mogę doczekać się walki. Zapraszam mieszkańców Uniejowa do oglądania walki i kibicowania, a po walce na pewno spotkamy się w Uniejowie" - mówi Marcin Tybura na kilka dni przed walką.

Pochodzący z Uniejowa Marcin Tybura w najnowszej odsłonie rankingu polskich zawodników MMA utrzymał swoją pozycję lidera wagi ciężkiej. Marcin od trzech walk pozostaje niepokonany, a w swoim ostatnim starciu zwyciężył z jednym z najlepszych zawodników wagi ciężkiej na świecie i byłym mistrzem organizacji UFC - Andreiem Arlovskim.

Już jutro stanie przed kolejnym wielkim wyzwaniem i po raz pierwszy wystąpi w walce wieczoru gali największej organizacji MMA na świecie. Zwycięstwo w pojedynku z Fabricio Werdumem, pozwoli Marcinowi nie tylko umocnić się na pozycji lidera rankingu polskich zawodników MMA, ale również pozwoli wejść do ścisłej czołówki wagi ciężkiej na świecie!
Zapraszamy do rankingu polskich zawodników MMA, który jest tworzony przez redakcję największego serwisu poświęconego MMA w Polsce i Europie :  MMARocks.pl. RANKING

Na zdj. Marcin Tybura z menagerem Pawłem Kowalikiem- po prawej. (zdjęcia z arch. Marcina Tybury).

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone