Zamknij
REKLAMA

Polsat Sport z prawami do gal UFC. Pokaże też walkę Lewis - Tybura

08:18, 26.01.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Dobra wiadomość dla fanów MMA oraz Marcina Tybury. Od 20 stycznia 2018 roku stacja Polsat Sport będzie transmitowała na swojej antenie wszystkie gale UFC. Na tym kanale obejrzymy także najbliższą - lutową walkę uniejowianina, który właśnie rozpoczął treningi w USA.

Transmisje w Polsacie zainaugurowała gala UFC 220 w Bostonie, która odbyła się 20 stycznia. Przez następne trzy lata stacja pokaże wszystkie gale UFC, łącznie 40 w roku.


Zdj. Oficjalny plakat gali UFC z udziałem Marcina Tybury.

Wiadomo już, że kolejne gale UFC, również te z Twoim udziałem będzie transmitowała w Polsce stacja Polsat Sport. To pokazuje, że rośnie  zainteresowanie walkami MMA w naszym kraju. Dzięki temu jeszcze więcej  fanów będzie mogło zobaczyć Twoje walki? 
Marcin Tybura:  Telewizja Polsat od lat stawia na sporty walki i MMA. Myślę, że na tym układzie zyskują wszyscy. Fani będą mieli łatwiejszy dostęp do gal UFC, a zawodnicy pokażą się szerszej publiczności. Gorąco zachęcam do oglądania gal UFC na antenie Polsat Sport.

Za niespełnia miesiąc, bo już 18 lutego, Twoja kolejna walka, która  odbędzie się w Stanach. Będziesz walczył z Derrickiem Lewisem na gali UFC Fight Night 126 w Austin w stanie Texas. Jak wyglądają przygotowania do tej walki? Treningi w klubie JacksonWink Academy w Albuquerque rozpoczęte? 
- Dopiero przyleciałem do USA i zaczynam treningi na miejscu. Chciałem być wcześniej w USA, ale przyciągnęła się kwestia wizy. Przed wyjazdem trenowałem jednak ciężko w Warszawie oraz w Łodzi, więc lecę tylko dokończyć przygotowania. Na szczęście z Albuquerque jest blisko do Teksasu, więc to przy okazji aklimatyzacja. Czuję się dobrze przygotowany i mam nadzieję, że pokaże to w walce. 

Kiedy planujesz powrót do kraju po walce? Czy są już dalsze plany na treningi? W nowym kontrakcie z UFC masz zapisanych 6 walk. To pozwala trochę bardziej długofalowo myśleć o przygotowaniach. 
- Zaraz po walce wracam do Polski, ale nie wiem na jak długo. Wszystko zależy od kolejnych walk. Mam zamiar wygrać z Lewisem, a później znów zmierzyć się z kimś ze ścisłej światowej czołówki. Na razie nie wybiegam jednak myślami poza najbliższą walkę.

Dziękuję za rozmowę.

 

[ZT]1190[/ZT]
 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone