Zamknij
REKLAMA

Uniejów i Wielenin: Sportowy weekend dla mieszkańców

09:13, 23.02.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Dwa turnieje sportowe odbędą się w ten weekend w Uniejowie i Wieleninie. W rywalizacji w halowej piłce nożnej i strażackim turnieju tenisa stołowego mogą wziąć udział mieszkańcy gminy Uniejów.

Sportowe zmagania zaczną się w sobotę 24 lutego 2018 r. od godz. 11:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Uniejowie. Odbędzie się tam „INTEGRACYJNY FUTBOLOWY TURNIEJ” halowej piłki nożnej. Organizatorami turnieju skierowanego do mieszkańców gminy są Urząd Miasta w Uniejowie, P.G.K. "TERMY UNIEJÓW" Spółka z o. o. w Uniejowie i Szkoła Podstawowa w Uniejowie.

W niedzielę 25 lutego 2018 r. areną sportowych rozgrywek w tenisa stołowego stanie się Wielenin. W hali sportowej Szkoły Podstawowej w Wieleninie rozegrany zostanie "Otwarty Gminny Strażacki Turniej Tenisa Stołowego" (dla mieszkańców gminy Uniejów). Od godziny 10.00 planowane jest rozegranie zawodów w pięciu kategoriach wiekowych: I kat. uczniowie klas I-III szkół podstawowych, II kat. uczniowie IV-VI szkół podstawowych, III kat. uczniowie gimnazjum, IV kat. 17- 40 lat i V kat. powyżej 40 lat.
Organizatorami wydarzenia są Urząd Miasta w Uniejowie, Zarząd Oddziału Miejsko-Gminnego ZOSP RP w Uniejowie, P.G.K. „TERMY” Sp. z o.o. w Uniejowie i Szkoła Podstawowa w Wieleninie.
Wszystkich kibiców i mieszkańców zapraszamy do kibicowania zawodnikom.

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone