Zamknij
REKLAMA

Zawodnicy z Czepowa na Łódzkim Turnieju Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych

14:18, 29.03.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Powiatowy Środowiskowy Dom Samopomocy z Czepowa.

W dniu 20 marca 2018 r. po raz trzeci w Rawie Mazowieckiej odbył się Łódzki Turniej Tenisa Stołowego Olimpiad Specjalnych. Uczestniczyli w nim także zawodnicy z Sekcji sportowej Olimpiad Specjalnych „TRAMPEK” z Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy z Czepowa.

W turnieju uczestniczyło ponad 70 zawodników reprezentujących Oddział Regionalny "Łódzkie". Zawodnicy reprezentowali 14 Klubów Olimpiad Specjalnych z całego województwa łódzkiego. Sekcję sportową Olimpiad Specjalnych „TRAMPEK” z Powiatowego Środowiskowego Domu Samopomocy z Czepowa reprezentowali: Damian Berczyński (1 miejsce w swojej grupie sprawnościowej), Radosław Kos (2 miejsce), Piotr Grabarczyk (1 miejsce), Mariusz Linkiewicz (3 miejsce), Krzysztof Kmiecik (1 miejsce), Piotr Brzęczkowski (1 miejsce), Piotr Tarcz (2 miejsce). Trenerem zawodników z Czepowa jest fizjoterapeuta Michał Krzemiński, któremu podczas zawodów pomagał Mirosław Madajski.
Poza drużyną z Czepowa wystąpiły następujące kluby Olimpiad Specjalnych: SPARTAKUS z Sieradza, JiM TEAM z Łodzi, DZIKIE KOTY z Bełchatowa, LWY z Kutna, HELENÓWEK z Łodzi, KLUB ze Stemplewa, GIGANCI z Opoczna, LEŚNI z Gromadzic, PLANTOWA z Łodzi, APLAUZ z Łasku, KAROLEWSKA z Łodzi, PIÓRKO z Działoszyna i TĘCZA z Rawy Mazowieckiej. 

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone