Zamknij

Dobry początek rundy. Termalni z kolejną wygraną

09:26, 01.04.2018 M.K Aktualizacja: 09:52, 02.04.2018
Skomentuj Zdjęcie archiwalne Zdjęcie archiwalne

Po wygranym 1:0 meczu z GLKS Sarnów/Dalików drużyna z Uniejowa również w sobotnim meczu z Parzęczewem zdobywa 3 punkty. Spotkanie z Orłem mimo bardzo słabej pierwszej połowy i prowadzeniu gospodarzy 2:0 ostatecznie wygrała drużyna z Uniejowa.

Świetna postawa Warcholińskiego na bramce i nonszalancja gospodarczy sprawiła, że ostatecznie spotkanie Orzeł - Termy zakończyło się wynikiem 2:3. Mimo słabej pierwszej połowy w wykonaniu MGLKS-u i dwóch bramek strzelonych przez gospodarzy z początkiem drugiej części spotkania można było zobaczyć odrodzenie Term Uniejów. W kilka minut dzięki doskonałym akcjom zespołowym i bramce samobójczej udało się odrobić straty.

Na kilka minut przed końcem spotkania, po rzucie wolnym Kasztelana i uderzeniu głową Spychalskiego termalni zdobyli trzecią bramkę, kończąc spotkanie Orzeł Parzęczew - MGLKS Termy Uniejów 2:3.
Strzelcami bramek dla Uniejowa - Sobolewski (48'), bramka samobójcza (52') po dośrodkowaniu Stolarka i Spychalski (86') po asyście Kasztelana.
Po dwóch wygranych meczach tej rundy MGLKS zajmuje w tabeli łódzkiej okręgówki 8 miejsce. Więcej na http://mglks.pl/news.php

Kolejne spotkanie Termalni rozegrają na swoim boisku z GKS Bedlno w sobotę 7 kwietnia o godzinie 15:00. Zapraszamy.