Zamknij
REKLAMA

PZPN szuka talentów piłkarskich w Uniejowie

07:51, 10.04.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Projekt Mobilnych Akademii Młodych Orłów, który dotarł do Uniejowa jest kolejnym planowanym krokiem docierania do wszystkich regionów, gdzie trenerzy potrzebują wsparcia, a zdolni zawodnicy mądrego pokierowania ich rozwojem piłkarskim. Polski Związek Piłki Nożnej widzi w tym ogromny potencjał, który może przyczynić się do rozwoju polskiej piłki młodzieżowej. W połączeniu z pozostałymi projektami związku przełożyć się może w przyszłości na sukcesy seniorów - zarówno klubowe jak i reprezentacji Polski.

Warto dodać, że szkolenia akademii są bezpłatne a udział w szkoleniu może wziąć każdy pasjonat piłki nożnej. Uczestnikami są najlepsi zawodnicy miejscowych klubów (dziewczynki i chłopcy ) w dwóch kategoriach wiekowych: orlik ( 10/11 lat) i młodzik ( 12/13 lat). Dzieci do treningu pokazowego i gry selekcyjnej wybierają trenerzy klubowi lub nauczyciele wychowania fizycznego z danego powiatu (max. 3-5  zawodników z jednego klubu). Koordynatorem z ramienia Klubu Sportowego TERMY Uniejów jest Ireneusz Szczęsny (tel.663 777 117), koordynatorami z ramienia PZPN: Rafał Poznański 501 558 757 [email protected] i Sławomir Kraska 501 558 697 [email protected]

Wszystkie bieżące informacje można znaleźć na stronie internetowej PZPN Łączy Nas Piłka.

Mobilna Akademia Młodych Orłów w Uniejowie, PZPN oraz Klub Sportowy MGLKS TERMY UNIEJÓW/OSTROWSKO zapraszają UTALENTOWANYCH PIŁKARSKO UCZNIÓW w wieku 10-13 lat na konsultacje piłkarskie ( o zasięgu powiatowym) połączone z grą selekcyjną oraz na bezpłatne szkolenie dla trenerów, nauczycieli wychowania fizycznego i rodziców, które odbędzie się w dniu 12.04.2018r. w SZKOLE PODSTAWOWEJ W UNIEJOWIE ( Hala Sportowa) - godzina 17.00.  

Plan szkolenia :  

17.00 – 18.00 Część teoretyczna – wykład 
18.15 – 19.15 Część praktyczna – trening pokazowy U-10 
19.15 – 19.30 Omówienie treningu pokazowego 
19.30 – 20.30 Gra selekcyjna U10 oraz U13  

Projekt Mobilnej Akademii Młodych Orłów, która dociera do Uniejowa  dotyczy dwóch filarów:
- Filar Edukacyjny którym jest systematyczne kształcenie trenerów piłki nożnej, nauczycieli wychowania fizycznego oraz rodziców/opiekunów-pasjonatów. Jednolity program szkolenia zgodny z najnowszymi trendami szkoleniowymi i praktyczny pokaz treningu dzieci.
- Filar Selekcyjny dotyczy obserwacji i wyłonienia wyróżniających się dzieci  pod kątem LAMO ( letnia akademia młodych orłów ) i ZAMO ( zimowa akademia młodych orłów ) z uwzględnieniem 5 obszarów: kreatywności, techniki, motoryki,mentalności i taktyki indywidualnej.

info: Mobilna Akademia Młodych Orłów w Uniejowie.

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone