Zamknij
REKLAMA

Tak będzie wyglądał medal XII Biegu do Gorących Źródeł. Zapisy trwają

08:00, 27.09.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Już 14. października 2018 roku w Uniejowie organizowana jest dwunasta edycja Biegu do Gorących Źródeł. Wiemy jak wygląda medal, który otrzymają zawodnicy na mecie zawodów.

Organizatorzy biegu - Klub Biegacza Geotermia Uniejów i Geotermia Uniejów ujawnili jak będzie wyglądał pamiątkowy medal, który trafi w ręce wszystkich biegaczy, którzy ukończą tegoroczny Bieg do Gorących Źródeł. W tym roku na mecie będzie czekał wyjątkowy medal, bo przygotowany przy okazji 100-lecia odzyskania przez Polskę niepodległości.


Oprócz medali wszyscy zawodnicy otrzymają atrakcyjne pakiety startowe, w których oprócz numeru startowego znajdzie się m.in. karnet wstępu na Termy Uniejów, pamiątkowa koszulka oraz bon na ciepły posiłek i napoje.

Warto dodać, że wszyscy, którzy zapiszą się na bieg do końca września zapłacą jedynie 50 zł opłaty wpisowej. Dla tych, którzy zapiszą się od 1-7 października opłata wyniesie 70 zł.  Poniżej link do internetowych zapisów na Bieg.
http://online.datasport.pl/zapisy/portal/zawody.php?zawody=4151

W biegu ustalono limit 1200 zawodników, na dzień artykułu zapisanych jest już blisko 900 osób. ,,XII Ogólnopolski Ekologiczny Bieg Do Gorących Źródeł" „Sanus Per Aquam – Zdrowie przez wodę” jest rozgrywany na trasie 10 kilometrów i wchodzi w skład cyklu biegów o Puchar Marszałka Województwa Łódzkiego.

 

 

 

 

 

 

 

 

Rys. https://www.facebook.com/KlubGiegaczaGeotermiaUniejow/

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone