Zamknij
REKLAMA

W sobotę turniej siatkówki. Kto zagra tym razem?

08:55, 22.11.2018 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

W sobotę 24 listopada 2018 roku po raz kolejny rozegrany zostanie Halowy Turniej Piłki Siatkowej im. Zbigniewa Dominiaka, tragicznie zmarłego propagatora sportu, w tym uniejowskiej siatkówki. W jesiennej edycji turnieju swoją obecność zapowiedziało kilkanaście zespołów.

Już po raz dziewiętnasty Miejsko-Gminny Ośrodek Kultury w Uniejowie, przy współudziale Szkoły Podstawowej w Uniejowie organizuje Halowy Turniej Piłki Siatkowej im. Zbigniewa Dominiaka. Dla większości drużyn to już kolejny udział w organizowanym cyklicznie turnieju i jak podkreślają organizatorzy, z imprezy na imprezę widać coraz wyższy poziom oraz zaangażowanie zawodników biorących udział w rozgrywkach.


Fot. archiwum portalu www.uniejow.net.pl

Wśród drużyn, które już zapowiedziały udział w sobotnich rozgrywkach znalazły się: Nadir Poddębice, Wirtualni Zryw Dąbie, Drink Team Kalisz, Poddębice i okolice, Ksieżyc.pl Zduńska Wola, Victoria Zadzim, M Finanse Łódź, Kombajn Szczerców, Witonia, Wuja Team, KS Team Stare Miasto, Auto Centrum Lis Kalisz, Auto Mobile Torino Turek. Tym razem nie zobaczymy na boisku drużny MKS Malanów - zwycięzców dwóch ostatnich edycji turnieju. W marcu br. MKS Malanów po zaciętej rozgrywce wygrał z  Wirtualnymi Zryw Dąbie 2:1.

Zawody rozgrywane będą od godz. 10. w hali przy Szkole Podstawowej w Uniejowie. Zapraszamy do kibicowania.


Fot. archiwum portalu www.uniejow.net.pl

[ZT]1314[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone