Zamknij
REKLAMA

W niedzielę turniej halowej piłki nożnej

09:37, 19.02.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Już w najbliższą niedzielę 24 lutego 2019 r. o godzinie 11:00 w hali sportowej Szkoły Podstawowej w Uniejowie odbędzie się Gminny Strażacki Turniej Halowej Piłki Nożnej, w którym mogą uczestniczyć mieszkańcy gminy Uniejów zrzeszeni w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych.

Chętne drużyny mogą się zgłaszać najpóźniej do 21 lutego 2019 r. osobiście pok. nr 10 Urzędu Miasta w Uniejowie ( Pan Jacek Świątczak) lub telefonicznie - tel. 781-349-055. Uczestnictwo w turnieju jest bezpłatne.

STRAŻACKI HALOWY TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ organizowany jest dla mieszkańców gminy Uniejów zrzeszonych w jednostkach Ochotniczych Straży Pożarnych. Zespoły grają w składach pięcioosobowych, czterech graczy w polu + bramkarz. Drużyna może liczyć maksymalnie 12 zawodników, którzy mają prawo występować w czasie trwania rozgrywek. Trzy najlepsze zespoły otrzymają puchary, a wszyscy zawodnicy karnety wejściowe na basen. Dla każdej z drużyn przewidziano także nagrodę rzeczową.

Karty zgłoszeniowe oraz regulamin turnieju dostępny na stronie www.uniejow.pl. Organizatorami turnieju są: Burmistrz Miasta Uniejów Zarząd Oddziału M-G ZOSP RP w Uniejowie P.G.K. „TERMY UNIEJÓW” sp. z o.o. i Szkoła Podstawowa w Uniejowie .

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone