Zamknij
REKLAMA

Termalni wreszcie wygrywają sparing

18:09, 09.03.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Zdjęcie archiwalne

Termalni po kilku słabszych spotkaniach kontrolnych w końcu wygrywają spotkanie sparingowe. We wczorajszym meczu z MKS Dąbie Termalni wygrali 2:1.

Do rozgrywek ligowych pozostały 2 tygodnie, a więc zwycięstwo w grze kontrolnej poparte solidną grą w końcu pozwala napawać optymizmem. Przeciwnik z Dąbia na co dzień występuje w konińskiej A klasie i z kompletem punktów zespół MKS pewnie zmierza do Ligi okręgowej.

Na boisku wczorajszego wieczoru goście postawili trudne warunki termalnym, ale nasi piłkarze dobrą, konsekwentną grą kontrolowali poczynania boiskowe. Do dyspozycji tego wieczoru trener Mateusz Zajdel miał 16 zawodników. Po bramkach Jonczyka i Spychalskiego z rzutu wolnego już na początku spotkania objęliśmy prowadzenie 2:0. MKS odpowiedział piękną bramką z woleja w wykonaniu grającego trenera Łukasza Kujawy i spotkanie zakończyło się wynikiem 2:1. Za tydzień ostatnia gra kontrolna z Turem Turek.

(M.K)
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (1)

IgorIgor

1 0

Konsekwentna gra kontrolowali przebieg spotkania... Ktorego??? Druga polowe nie istnieli a te bramki z dupy i babole. Wiadomo wynik wynikiem ale kto lepiej gral?? 19:40, 09.03.2019

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone