Ostatni sparing Termalnych przez rundą wiosenną. MGLKS zagrał z Tur 1921 Turek

21:05, 17.03.2019 M.K Aktualizacja: 21:10, 17.03.2019
Skomentuj Zdjęcie archiwalne Zdjęcie archiwalne

Ostatni sparing Termalnych przed powrotem do zmagań ligowych za nami. Drużyna z Uniejowa zremisowała 16 marca w Turku z miejscowym Turem 1921 wynikiem 2:2.

W spotkaniu wyjazdowym ze względów zdrowotnych nie mogła wystąpić grupa 6 zawodników MGLKS Termy Uniejów. Mimo okrojonego składu Termalni zaprezentowali się pozytywnie, co napawa optymizmem przed startem rundy wiosennej. Po pierwszej połowie mieliśmy na boisku rezultat remisowy 0:0, wszystkie bramki w tym meczu padły po przerwie.

Dla Term dwukrotnie strzelał celnie Przemysław Nowak, gospodarze natomiast pokonywali Jakuba Zdycha po prostych błędach naszych defensorów, co jednak będzie na pewno nauczką i w pierwszym meczu wiosennym tego rodzaju prezenty nie będą dziełem naszych zawodników.

Już za tydzień w piątek o godzinie 19:15 inauguracja rundy, na którą serdecznie zapraszamy wszystkich kibiców. Przeciwnikiem Term Uniejów będzie Sokół II Aleksandrów.
W zespole Baszty nastąpiły pewne roszady kadrowe, o których będziemy informować na naszym portalu już wkrótce.