Zamknij
REKLAMA

Remis Termalnych z Orłem Parzęczew [ZDJĘCIA]

09:06, 20.04.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Michał Kubacki

Remisem 1:1 zakończył się wczorajszy mecz MGLKS Termy Uniejów z Orłem Parzęczew. Bramkę dla Uniejowa w 88 minucie zdobył po  rzucie wolnym Kasztelana, Przemek Sobolewski.

Zawodnicy z Uniejowa chcieli za wszelka cenę zrehabilitować się po wysokiej porażce, jaką ponieśli w poprzedniej rundzie w Parzęczewie. Wtedy Orzeł wygrał na swoim stadionie 7:1.

W piątkowym meczu rozegranym na boiskach im. W. Smolarka w Uniejowie, Orzeł Parzęczew zdobył bramkę w 43 minucie po rzucie karnym. Kolejne spotkanie wyjazdowe Termalni zagrają z drużyną UKS SMS Łódź, która jest dwa miejsca niżej w tabeli Łódzkiej Klasy Okręgowej. 

 

 

 

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone