Zamknij
REKLAMA

Dobrych występ i zwycięstwo Termalnych w Łodzi

07:08, 29.04.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Sobotni mecz Termalnych z SMSem miał pokazać w jakim miejscu znajduję się w obecnej rundzie drużyna Termalnych. Do Łodzi Termy Uniejów w końcu wybrały się w optymalnie silnym składzie, z nadzieją na podtrzymanie dobrej gry z meczu z Parzęczewem i przywiezeniu 3 punktów. 

Bramki w meczu z SMS Łódź strzelali Kasztelan, Stolarek i Pęzik. 
Cała relacja z meczu w Łodzi na stronie: www.mglks.pl 

Skład MGLKS: Zdych - Wierucki, Matusiak, Koziełek, Olczyk - Kasztelan, P. Nowak, Jonczyk - Stolarek, Spychalski, Sobolewski

Rezerwowi: W. Nowak, Pęzik, Gąsiorek, Frączkowski, Pajor

Najbliższy mecz rozegramy już we wtorek o godzinie 19.15 w Uniejowie, gdzie w derbach powiatu zmierzymy się z drużyną GLKS Dalików/Sarnów. Zapraszamy na stadion.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone