Drużyna Urzędu Miasta w Uniejowie na podium. Trzeci Turniej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

08:53, 12.05.2019 M.K Aktualizacja: 16:39, 13.05.2019
Skomentuj Fot. Michał Kubacki Fot. Michał Kubacki

Drużyna reprezentująca Urząd Miasta w Uniejowie zajęła trzecie miejsce w rozegranym w sobotę 11 maja 2019 roku III Turnieju Piłki Nożnej „ MUNDIAL UNIEJÓW” 2019 o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Rozgrywane po raz trzeci na boiskach im. W. Smolarka zawodach wygrała drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Turniej zorganizowany został w  ramach obchodów setnej rocznicy powstania policji państwowej.

W otwarciu imprezy udział wzięli: poseł Piotr Polak i starosta poddębicki Małgorzata Komajda, którym komendant wojewódzki policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński wręczył podziękowania za współpracę na rzecz bezpieczeństwa województwa łódzkiego.

W rywalizacji piłkarskiej uczestniczyło 20 zespołów, głównie reprezentujących służby policyjne. Wśród drużyn pojawiły się także reprezentacje wojska, służby więziennej, straży granicznej, bełchatowskiej kopalni oraz Urzędu Miasta w Uniejowie.
Drużyna Urzędu Miasta w Uniejowie w meczu o trzecie miejsce pokonała w rzutach karnych zawodników z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.

KPP w Poddębicach.

Zawodnicy reprezentujący UM w Uniejowie.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, a drugie Służba Więzienna z Łodzi, po emocjonującym meczu, który zakończył się wynikiem 3:2.

Drużyna KWP w Łodzi.

Puchary oraz nagrody drużynom wręczył I zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi -  mł. insp. Tomasz Olczyk.