Zamknij
REKLAMA

Drużyna Urzędu Miasta w Uniejowie na podium. Trzeci Turniej o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi

08:53, 12.05.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Michał Kubacki

Drużyna reprezentująca Urząd Miasta w Uniejowie zajęła trzecie miejsce w rozegranym w sobotę 11 maja 2019 roku III Turnieju Piłki Nożnej „ MUNDIAL UNIEJÓW” 2019 o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Rozgrywane po raz trzeci na boiskach im. W. Smolarka zawodach wygrała drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi. Turniej zorganizowany został w  ramach obchodów setnej rocznicy powstania policji państwowej.

W otwarciu imprezy udział wzięli: poseł Piotr Polak i starosta poddębicki Małgorzata Komajda, którym komendant wojewódzki policji w Łodzi insp. Andrzej Łapiński wręczył podziękowania za współpracę na rzecz bezpieczeństwa województwa łódzkiego.

W rywalizacji piłkarskiej uczestniczyło 20 zespołów, głównie reprezentujących służby policyjne. Wśród drużyn pojawiły się także reprezentacje wojska, służby więziennej, straży granicznej, bełchatowskiej kopalni oraz Urzędu Miasta w Uniejowie. 
Drużyna Urzędu Miasta w Uniejowie w meczu o trzecie miejsce pokonała w rzutach karnych zawodników z Komendy Powiatowej Policji w Bełchatowie.


KPP w Poddębicach.


Zawodnicy reprezentujący UM w Uniejowie.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna Komendy Wojewódzkiej Policji w Łodzi, a drugie Służba Więzienna z Łodzi, po emocjonującym meczu, który zakończył się wynikiem 3:2.


Drużyna KWP w Łodzi.

 Puchary oraz nagrody drużynom wręczył I zastępca komendanta wojewódzkiego policji w Łodzi -  mł. insp. Tomasz Olczyk.

Wyniki meczów drużyny UM w Uniejowie:

Faza grupowa:
Służba Graniczna Łódź - UM w Uniejowie 2:3
UM w Uniejowie - KPP Zduńska Wola  3:0
UM Uniejów - KWP Łódź 0:2
KPP Zgierz-UM Uniejów 0:3

Półfinał:
UM w Uniejowie - SW Łódź 0:1
Mecz o 3 miejsce:
UM w Unieojwie - KPP Bełchatów 0:0, rzuty karne: 7:6

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone