Porażka Termalnych ze Stalą Głowno

19:13, 27.05.2019 M.K Aktualizacja: 07:21, 28.05.2019
Skomentuj

Ostatniego czasu piłkarze Term Uniejów nie mogą zaliczyć do udanych. Przegrywając kolejny mecz u siebie znacząco pogorszyli swoją sytuację i spadli na 9 miejsce w tabeli. Tym razem 25.05.2019 r. w 27 kolejce Łódzkiej Klasy Okręgowej pokonani zostali przez zajmującą 4. miejsce w tabeli Stal Głowno 1-2.

Od pierwszych minut widać było duży respekt z obu stron co przekładało się na długie rozgrywanie akcji i wiele walki w środku pola. Pierwszą bramkę strzelili przyjezdni po fatalnej stracie piłki. Po rzucie rożnym wykonywanym przez Termalnych,  przez połowe boiska przebiegł zawodnik z Głowna i mijając Zajdela umieścił piłkę w siatce.

Gdy wszyscy myśleli, że do przerwy wynik się nie zmieni to wydarzyła się kopia sytuacji sprzed kilku minut i na 60 sekund przed przerwą, drugą bramkę strzelił ten sam zawodnik gości. Przerwa dobrze podziałała na piłkarzy Uniejowa, którzy po przerwie zaprezentowali inną grę. Szybko strzelona bramka przez Kasztelana dała nadzieję na punkty z wyżej notowanym rywalem. Mimo walki do ostatnich minut i stałego zagrożenia pod bramką Stali bramka była jak zaczarowana, a zawodnikom Term nie udawało się wykorzystywać świetnych sytuacji, które sobie tworzyli i ostatecznie mecz zakończył się wynikiem 1-2.