Zamknij
REKLAMA

Turniej piłkarski Uniejowskiej Akademii Futbolu z okazji Dnia Dziecka

08:09, 03.06.2019 | M.K
Skomentuj
REKLAMA

2 czerwca 2019 roku po raz szósty Uniejowska Akademia Futbolu Ebiego Smolarka zorganizowała na boiskach im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie Turniej piłkarski z okazji Dnia Dziecka. W imprezie udział wzięła ponad setka młodych adeptów piłki nożnej, którzy na co dzień trenują w akademii. Gośćmi specjalnymi byli Ewa Pajor - zawodniczka VfL Wolfsburg oraz Kacper Śmiglewski, który od biegłego roku trenuje w MKS Polonia Warszawa.

Goście specjalni turnieju - Ewa Pajor i Kacper Śmiglewski to wychowankowie Uniejowskiej Akademii Futbolu Ebiego Smolarka. Podczas niedzielnego wydarzenia Ewa wcieliła się w rolę trenerki grupy dziewcząt biorących udział w turnieju, a Kacper zagrał w najstarszym roczniku chłopców. 

[ZT]2069[/ZT]

Dziewczęta i chłopcy grający w turnieju zostali podzieleni na zespoły, które dopasowane były na podstawie roczników i grup treningowych trenujących w UAF. Na wszystkich zawodników czekał pamiątkowy medal.

Organizatorem turnieju było Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni, a wsparcie finansowe zapewnili:  Urząd Miasta w Uniejowie, PGK Termy Uniejów Sp. z o.o., K-Flex Polska Sp. z o.o., PHU BARAS, Bank Spółdzielczy w  Poddębicach. 

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA