Remisowe derby w Uniejowie

11:52, 12.09.2019 M.K Aktualizacja: 08:55, 13.09.2019
Skomentuj Fot. Michał Kubacki Fot. Michał Kubacki

W środę rozegrane zostały pierwsze derby powiatu w tym sezonie. Na kompleksie boisk im. W.Smolarka zagrały Termy Uniejów i GLKS Sarnów/Dalików.

Duży niedosyt pozostał po wczorajszych derbach powiatu. Termalni mimo tego, że prowadzili grę i do przerwy po bramce Adriana Pęzika wygrywali 1:0 nie zdobyli kompletu punktów z GLKS Sarnów/Dalików. W drugiej połowie goście po jednej z nielicznych akcji doprowadzili do remisu i w 60 minucie na tablicy widniał wynik 1-1. Mimo starań i ataków piłkarzy reprezentujących barwy Uniejowa rezultat nie zmienił się, a zawodnicy musieli zadowolić się podziałem punktów. Termalni początku sezonu zdecydowanie nie mogą uznać za udany, po 5 kolejkach zgromadzili zaledwie 4 pkt i zajmują 11 miejsce w tabeli Łódzkiej Klasy Okręgowej.

Kolejny mecz Termy Uniejów rozegrają na wyjeździe 14 września o godz. 17.00 z GKS Ksawerów.

Na zdjęciu Adrian Pęzik - zdobywca bramki dla Term Uniejów.