Przegrana Termalnych z Włókniarzem

14:12, 21.09.2019 M.K Aktualizacja: 14:13, 21.09.2019
Skomentuj

W 7 kolejce Łódzkiej Ligi Okręgowej do Uniejowa zawitała drużyna Włókniarza Pabianice. Pierwsza część spotkania to totalna dominacja Termalnych. Niestety mecz zakończył się przegraną Termalnych 1:2.

Szybko strzelona przez Spychalskiego bramka była świetną zapowiedzią spotkania. Dalsza część połowy to masa strzałów i sytuacji, słupek, niewykorzystany karny Spychalskiego i ostatecznie do przerwy było tylko 1:0. Druga połowa nie była już tak dobra, widoczne były ewidentne braki w koncentracji, które niestety mocno się zemściły. W 74 minucie goście wyrównali, a dalsze niewykorzystane sytuacje przez gospodarzy zemściły się po raz kolejny i w 89. minucie Włókniarz strzelił na 1:2 i takim wynikiem zakończyło się spotkanie. Po tym meczu zawodnicy z Uniejowa zajmują 10 miejsce w lidze.