Termalni wygrywają w Koluszkach

19:39, 14.10.2019 M.K Aktualizacja: 07:43, 15.10.2019
Skomentuj Zdjęcie archiwalne. Zdjęcie archiwalne.

Daleki wyjazd do beniaminka z Koluszek zakończył się dla Termalnych szczęśliwie. Nasza drużyna podczas meczu rozegranego 12 października 2019 roku odniosła pewne zwycięstwo 3:0.

Od początku spotkania zawodnicy Term Uniejów narzucili swój styl gry. Już w 15 minucie debiutancką bramkę w żółto-niebieskich barwach zdobył Rafał Wierucki, po asyście z rzutu wolnego Przemka Nowaka. Ekipa z Uniejowa do końca pierwszej połowy stworzyła sobie jeszcze parę okazji, ale niestety jej zawodnicy byli nieskuteczni, na co złożyło się wiele elementów między innymi brak dokładności.

Drugą połowę zawodnicy z Uniejowa rozpoczęli od mocnego akcentu. Po świetnej akcji prawą strona Olka Gębskiego i dograniu w pole karne do nadbiegającego Włodka Nowka, ten drugi pięknym strzałem pod poprzeczkę podwyższył prowadzenie. Wynik meczu ustalił Mateusz Spychalski wykorzystując sytuację sam na sam z bramkarzem pewnym uderzeniem w tzw. "długi róg''.

Po drużynie MGLKS-u wida,ć, że zaczyna coraz lepiej funkcjonować. Duże zaangażowanie podczas meczu oraz chęć udowodnienia wszystkim oraz samym sobie że zasługuje na wyższe miejsce w tabeli może być tylko dobrą prognozą przed najbliższymi meczami.

Kolejny mecz Termalnych na własnym stadionie w piątek 18 października o godz.19.00