Termy Uniejów - Start Brzeziny

07:49, 21.10.2019 M.K Aktualizacja: 10:36, 21.10.2019
Skomentuj Zdjęcie archiwalne. Zdjęcie archiwalne.

Niestety kolejną porażkę zaliczają Termalni w zmaganiach łódzkiej klasy okręgowej. W meczu 11. kolejki, 18 października br. ulegli drużynie Startu Brzeziny 1:3.

Mimo dobrego początku i szybko strzelonej bramki z rzutu karnego przez Kasztelana to z minuty na minutę przyjezdni zaczęli przejmować inicjatywę. Najpierw zdobyli wyrównującą bramkę z rzutu rożnego, następnie z rzutu wolnego, a przed przerwą po akcji prawą stroną boiska podwyższyli na 1:3. Na drugą połowę Termalni wyszli odmienieni, ale niestety nie przełożyło się to na celność i podwyższenie wyniku. Obijane słupki i poprzeczki oraz świetne interwencje bramkarza gości sprawiły, że wynik do końca meczu się nie zmienił.

W ostatnich minutach czerwoną kartką ukarany został kapitan Krzyszot Borysiak po sporze z sędzią spotkania Mateuszem Anielakiem.

Po 11 kolejkach zajmujemy 11 miejsce w lidze z dorobkiem 11 punktów. Kolejny mecz Termy Uniejów zagrają 27 października o godz. 14.00 z Sokołem II Alekdandrów.