Remis Termalnych w Aleksandrowie

08:41, 29.10.2019 M.K Aktualizacja: 08:49, 29.10.2019
Skomentuj

Mecz rozegrany 27.10.2019 r. z Sokołem II Aleksandrów miał być szansą dla piłkarzy z Uniejowa na awans do górnej połówki tabeli. Pogoda i boisko od początku nie rozpieszczały obu zespołów, co przełożyło się na brak klarownych sytuacji w 1 połowie i wynik 0-0.

Druga połowa to szybko strzelona bramka przez Spychalskiego, która miała uspokoić spotkanie. Młoda drużyna z Aleksandrowa za wszelką cenę chciała doprowadzić do remisu, a ich ataki z każdą minutą stawały się groźniejsze. Po jednym ze strzałów piłka niefortunnie odbiła się i wpadła do siatki dobrze dysponowanego tego dnia Jakuba Skrzypca. Mimo kilku szans obu zespołów w końcówce meczu wynik nie uległ zmianie i mecz zakończył się wynikiem 1:1.

Kolejny mecz już we wtorek 29.10 z GLKS Dłutów o godz. 19:30 w Uniejowie.