Zamknij
REKLAMA

Połączeni pasją w Uniejowie po raz czwarty

10:52, 02.09.2020 | M.K
Skomentuj Zdjęcie archiwalne uniejow.net.pl
REKLAMA

18 września b.r. na Kompleksie Boisk im. Włodzimierza Smolarka w Uniejowie odbędzie się IV Turniej Piłki Nożnej „Połączeni Pasją”. Zawody rozegrane zostaną pod Honorowym Patronatem Grzegorza Schreibera – Marszałka Województwa Łódzkiego, Małgorzaty Komajdy – Starosty Poddębickiego, Józefa Kaczmarka – Burmistrza Uniejowa oraz zaprzyjaźnionych z uniejowskim futbolem piłkarzy: Ewy Pajor i Euzebiusza Smolarka.

Patronat honorowy nad imprezą objął również Łódzki Związek Piłki Nożnej. Zmagania piłkarskie w Uniejowie są dowodem na to, że piłkę nożną może uprawiać każdy człowiek, bez względu na wiek, płeć oraz bez względu na różne dysfunkcje i problemy zdrowotne.

W piątek 18 września czekają nas nie lada emocje związane z rozgrywkami drużyn młodzieżowych oraz wybitnych drużyn Olimpiad Specjalnych z regionu łódzkiego. Stawką będą puchary, medale, nagrody oraz prestiż. Niespodzianką turnieju będzie aktywny udział ekipy Widzewa Łódź AMP Futbol, która od niedawna, ale z powodzeniem rywalizuje w AMP Futbol Ekstraklasie. IV Turniej Połączeni Pasją zakończy się meczem PRZYJAŹNI, w którym obok zawodników biorących udział w turnieju zagrają także zaproszeni goście. Zawody zostaną zorganizowane zgodnie z obowiązującymi zaleceniami w zakresie przeciwdziałania COVID–19.

Początek zawodów o godz. 10.00.

Wsparcie finansowe na zadanie „Połączeni Pasją”, Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni otrzymało w wyniku konkursu ofert z budżetu Województwa Łódzkiego.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA