Zwycięstwo Termalnych z AKS SMS Łódź. Hat-trick Sobolewskiego

09:54, 17.04.2021 M.K Aktualizacja: 10:08, 17.04.2021
Skomentuj Zdjęcie archiwalne uniejow.net.pl Zdjęcie archiwalne uniejow.net.pl

W deszczowej aurze rozegrali kolejne spotkanie w łódzkiej okręgówce zawodnicy MGLKS Termy Uniejów. 16 kwietnia 2021 roku podopieczni Ireneusza Szczęsnego na własnym stadionie wygrali 3:1 z AKS SMS Łódź.

Dwa dni wcześniej uniejowianie odnieśli porażkę w Łodzi, gdzie AKS SMS Łódź pokonał Termy Uniejów 8:0.  Znacznie lepiej nasi zawodnicy pokazali się w piątkowym meczu na własnym boisku.

Wszystkie trzy gole dla Termalnych zdobył Przemysław Sobolewski, który pierwsze celne trafienie zaliczył w 8. minucie meczu. Na listę strzelców wpisał się jeszcze w 81. minucie i doliczonym czasie gry (90+). Strzelcem jednej bramki dla łodzian był Dominik Kulak, który pokonał bramkarza gospodarzy w 90. minucie.

Po tym meczu Termy zajmują 9. miejsce w tabeli, kolejne mecz w lidze uniejowianie rozegrają 21 kwietnia z KKS Koluszki i 23 kwietnia z liderem tabeli Widzewem II Łódź.