Zamknij
REKLAMA

Rekrutacja uzupełniająca i zapowiedzi dużych zmian w Uniejowskiej Akademii Futbolu

08:46, 09.08.2021 | M.K
Ewa Pajor i Ebi Smolarek od samego początku wspierają działalność UAF i biorą udział w spotkaniach z zawodnikami i treningach. Na zdjęcie Ewa Pajor i Piotr Kozłowski - twórca UAF.
REKLAMA

Jak zapowiada twórca UAF Piotr Kozłowski, za tydzień zostanie ogłoszony nowy projekt Uniejowskiego Stowarzyszenia Aktywni dotyczący dalszego rozwoju akademii. Obecnie trwa nabór uzupełniający dla roczników 2009-2015. Pozostały ostatniej miejsca w poszczególnych rocznikach. 


Treningi 2-3 razy w tygodniu, udział w turniejach i obozach sportowych czeka na tych, którzy chcą trenować piłkę nożną w Uniejowskiej Akademii Futbolu Ebiego Smolarka. Trwa nabór zawodników do grup młodzieżowych UAF. Oprócz treningów i obozów w ramach UAF zawodnicy mają również możliwość bezpłatnego korzystania  z kompleksu Term Uniejów. Warto dodać, że  wychowankiem akademii jest m.in. Kacper Śmiglewski, który obecnie trenuje w MKS Polonia Warszawa.

 

Zmiany w Uniejowskiej Akademii Futbolu.

Jak zapowiada twórca akademii Piotr Kozłowski za tydzień zostanie ogłoszony nowy projekt Uniejowskiego Stowarzyszenia Aktywni dotyczący dalszego rozwoju akademii.

,,Czekają nas bardzo duże zmiany. Nowi patroni, partnerzy i sponsorzy. Działalność akademii na przestrzeni najbliższego roku diametralnie się zmieni. Najwięcej skorzystają podopieczni UAF ale także trenerzy i wychowankowie, którzy kontynuują rozwój piłkarski w klubach współpracujących z akademią'' - mówi Piotr Kozłowski.


Warto dodać, że z Akademią współpracują również znani piłkarze - Ewa Pajor oraz Euzebiusz Smolarek, który jest także patronem UAF.

Uniejowska Akademia Futbolu to projekt, który stworzyło Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni. Osoby, które chciałyby dołączyć do Uniejowskiej Akademii Futbolu proszone są o kontakt pod numerem tel. 609 628 997.

[ZT]4226[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%