Zamknij
REKLAMA

Derby dla Neru

18:42, 25.09.2021 | Adrian Janiak
Fot. Adrian Janiak
REKLAMA

Trener tysiąclecia Kazimierz Górski powiedział kiedyś, że tak się gra jak przeciwnik pozwala i goście z Poddębic nie pozwolili na zbyt wiele gospodarzom w piątkowym meczu 8. kolejki ligi okręgowej. 

Już od pierwszego gwizdka dało się wyczuć, że nie jest to kolejny ligowy mecz, a spotkanie które znaczy coś więcej dla obu drużyn o czym najlepiej świadczy liczba fauli i ilość żółtych kartek, którymi sędzia musiał napominać zawodników. 

fot. Adrian Janiak.

Mecz zaczął się fatalnie dla Termalnych, którzy już po kilku minutach przegrywali 0:2 po dwóch pewnie wykorzystanych przez gości rzutach karnych. Drużyna z Uniejowa próbowała wrócić do gry stwarzając sobie jeszcze w pierwszej części spotkania kilka sytuacji, ale żadnej z nich nie udało się zamienić na bramkę. Ner grał twardo nie pozwalając Termalnym się rozpędzić. Po zmianie stron gospodarze próbowali odrabiać straty, ale to goście strzelili kolejne dwie bramki wykorzystując błędy zespołu z Uniejowa. Termalnych stać było tylko na bramkę honorową i mecz zakończył się wynikiem 1:4.

Zaangażowania i walki na boisku nie brakowało i za to należą się brawa. 

Aby utrzymać miejsce w górnej części tabeli drużyna z Uniejowa musi szukać punktów w kolejnych spotkaniach. Najbliższa okazja już 2 października w meczu wyjazdowym z GLKS Sarnów/Dalików. 

Gratulacje za zwycięstwo dla gości z Poddębic.

(Adrian Janiak)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%