Zamknij
REKLAMA

Świąteczny Turniej z Mikołajem [ZDJĘCIA]

08:37, 06.12.2021 | .
fot. Michał Kubacki
REKLAMA

Turniej piłki nożnej z Mikołajem odbył się 5 grudnia 2021 roku w hali Szkoły Podstawowej w Uniejowie. Świąteczny turniej zorganizowany został jak co roku przez Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni.

W turnieju rozgrywanym z podziałem na trzy grupy na hali sportowej uniejowskiej podstawówki zagrało ponad 100 zawodników i zawodniczek z Uniejowskiej Akademii Futbolu Pajor & Tarczyńska  & Smolarek.

[FOTORELACJA]1253[/FOTORELACJA]

Nagrody wręczali m.in.(na zdjęciu od lewej) - Kacper Śmiglewski, Roman Piaseczny - prezes MGLKS Termy Uniejów, Przemek Nowak - trener w Uniejowskiej Akademii Futbolu. Imprezę poprowadził Piotr Kozłowski z UAF.

Gościem specjalnym turnieju był Kacper Śmiglewski, utalentowany zawodnik pochodzący z Dąbia, który był uczniem Szkoły Podstawowej w Uniejowie i wychowankiem Uniejowskiej Akademii Futbolu. Obecnie zawodnik Polonii Warszawa i reprezentacji Polski U17 (na zdjęciu u góry pierwszy od lewej).

W turnieju brali udział zawodnicy, którzy na co dzień trenują w Uniejowskiej Akademii Futbolu,  a trenerami najmłodszych piłkarzy byli tego dnia zawodnicy z najstarszych roczników UAF. Rolę sędziów przejęli trenerzy, którzy na co dzień prowadzą zajęcia w akademii. Na zakończenie turnieju wszyscy zawodnicy otrzymali pamiątkowe złote medale ,, Świątecznego Turnieju z Mikołajem" ufundowane przez burmistrza Uniejowa oraz słodycze od Uniejowskiego Stowarzyszenia Aktywni.

[ZT]3119[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%