Zamknij
REKLAMA

Zawodniczki z Uniejowskiego Klubu Karate Bassai wystąpią w Mistrzostwach Świata

09.18, 12.09.2022 .
REKLAMA

16-18 września 2022 r. zawodniczki Uniejowskiego Klubu Karate Bassai wystąpią w Mistrzostwach Świata w Karate. W szczecińskiej Netto Arenie, Uniejów reprezentować będzie sześć zawodniczek trenowanych przez Maję Ostrowską - Gralka.

Zawodniczki z Uniejowskiego Klubu Karate Bassai wystąpią w Mistrzostwach Świata

Zawodniczki Uniejowskiego Klubu Karate przygotowują się do startów, które odbędą się w najbliższy weekend na Mistrzostwach Świata w Szczecinie. Oprócz klubowych przygotowań, zawodniczki do zawodów przygotowywały się m.in. w sierpniu w Księżych Młynach, gdzie odbyło się centralne szkolenie Polskiego Zjednoczenia Karate: UWK Poland Gasshuku 2022. Wzięło w nim udział 40 karateków z 6 klubów członkowskich , w tym z  Bassai Uniejów.

 


 

W dniach 16-18 września, w szczecińskiej Netto Arenie klub reprezentować będą: WERONIKA KUJAWA, PATRYCJA KOWALCZYK, OLIWIA STANIAK, LILIANA SPŁAWSKA WIATR, HANNA SPŁAWSKA WIATR, APOLONIA DAŁEK. 

Dziewczynki jadą wraz z trenerką Uniejowskiego Klubu Karate - Mają Ostrowską - Gralka, która zasiądzie w międzynarodowym składzie sędziowskim na tej imprezie. 

Udział w mistrzostwach świata nie byłby możliwy, gdyby nie pomoc sponsorów, w tym Gminy Uniejów, Firmy K-Flex oraz Centrum PRO-HEALTH i wszystkich, którzy wspierają Klub Bassai na codzień.

[ZT]6392[/ZT]

 

(.)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
0%