Zamknij
REKLAMA

Trzeci Termy Rock Festival za nami. Gwiazdą wieczoru Mr. Pollack

09:47, 30.06.2018 | M.K
Skomentuj Na zdj. Greasen z Uniejowa.
REKLAMA

Już po raz trzeci w Uniejowie odbył się Termy Rock Festival, podczas którego prezentowały się zespoły rockowe z Uniejowa, Turku i Łodzi. Gwiazdą wieczoru był Mr. Pollack.

Powitanie lata na rockowo staje się w Uniejowie już tradycją, dlatego w piątek 29 czerwca po raz kolejny na plaży przy rzece, fani mocniejszej muzyki mogli posłuchać zespołów" WARAXE (Turek), THE NAVY BLUE (Łódź), RAY (Turek) i GREASEN (Uniejów). Gwiazdą tegorocznej edycji TERMY ROCK FESTIVAL był zespół MR. POLLACK. 


Fot. Tegoroczny Termy Rock Festiwal otworzył Marcin "Żana" Jaśkiewicz.


Na zdj. zespół Mr. Pollack.

 

Zespół Mr. Pollack powstał w 1989 roku w Mielcu. Założycielami są dwaj bracia Jacek i Grzegorz Polakowie, którzy swą muzyczną edukację rozpoczęli w 7. roku życia od śpiewania w chórze Stanisława Steczkowskiego.Zespół na ma swoim koncie występy na festiwalu w Jarocinie, USA, Niemczech, czy Zjednoczonych Emiratach Arabskich. Mr. Pollack nagrał kilka płyt, w tym jedną zawierającą utwory muzyki poważnej w aranżacji rockowej m.in. kompozycji Beethovena, Mozarta i Bacha. Obecnie zespół gra w składzie: Jacek Polak-Vocal,Guitar, Loops,Bass Programming, Grzegorz Polak-Drums i Bartłomiej "Gibson" Filip-Bass,Vocal.

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (1)

MeskaMeska

0 0

Mr. Pollack rewelacja. OD razu było słychać nieprzeciętny poziom muzyków. Ludzi mało pod sceną, ale zespoły ciekawe. 17:57, 05.07.2018

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA