Zamknij
REKLAMA

Nie tylko czytają książki. Tydzień bibliotek w Uniejowie

23:21, 07.05.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj
Fot. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie

W ramach tegorocznego Tygodnia Bibliotek, biblioteka w Uniejowie gościła nie tylko przedszkolaków z Tęczowego Przedszkola w Uniejowie. Specjalne warsztaty zorganizowano także dla dorosłych mieszkańców gminy.

Podczas wizyty w bibliotece dzieci wykonywały kwiaty z recyklingu, wysłuchały bajki oraz otrzymały upominki. Z kolei uczestniczki zajęć dla dorosłych wykonywały kwiaty z pianki foamiranowej, którymi zdobiły bukszpanowe kule. Jak stwierdziły panie uczestniczące w warsztatach, wymagały one wiele cierpliwości i zaangażowania w pracę, ale wykonane własnoręcznie prace, przez długi czas będą zdobiły wnętrza ich mieszkań. 

Co roku, Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie przyłącza się do ogólnopolskiej akcji organizowanej przez Stowarzyszenie Bibliotekarzy Polskich.

Tydzień Bibliotek to program promocji czytelnictwa i bibliotek, który organizowany jest w całym kraju od 2004 r.


Fot. Miejsko-Gminna Biblioteka Publiczna w Uniejowie 

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA
W okresie ciszy wyborczej tj. w okresie 24 godzin poprzedzających dzień wyborów i aż do chwili zakończenia głosowania zabronione jest prowadzenie agitacji wyborczej na rzecz kandydatów w jakiejkolwiek formie. Publikacja na portalu internetowym jakichkolwiek komentarzy mających charakter agitacji wyborczej może zostać uznana za naruszenie przepisów ustawy Kodeks Wyborczy oraz stanowi czyn zagrożony karą grzywny (art. 498 ustawy z dnia 5 stycznia 2011 r. - Kodeks wyborczy, t.j. Dz.U. z 2019 r. poz. 684 z późn. zm.)

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone