Zamknij
REKLAMA

Uczestnicy wokalnego studia piosenki występami zakończyli sezon zajęć artystycznych w MGOK

08:34, 15.06.2019 | M.K
REKLAMA
Skomentuj

Występem uczestników wokalnego studia piosenki, które od marca prowadzone jest w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie podsumowano mijający sezon zajęć artystycznych w uniejowskim ośrodku kultury.

W Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury prowadzone są zajęcia: wokalne, plastyczne, multimedialne, gitarowe i szachowe. We wszystkich warsztatach uczestniczy ponad 80 osób w wieku 4-20 lat. 

Wszyscy uczestnicy zajęć artystycznych w MGOK otrzymali  przygotowane własnoręcznie przez instruktorów torby z emblematami zajęć, w których uczestniczyli.

14 czerwca 2019 roku odbył się występ uczestników wokalnego studia piosenki, które od marca bieżącego roku prowdzone jest w Miejsko-Gminnym Ośrodku Kultury w Uniejowie. Zajęcia z dziećmi i młodzieżą prowadzi Justyna Łomnicka, która ukończyła Szkołę Muzyczną II stopnia w Łodzi i pracowała dotąd jako instruktor śpiewu w poddębickim ośrodku kultury. Zajęcia wokalne w Uniejowie odbywają się od marca, a w ich ramach młodzi wokaliści szkoleni są z emisji głosu, artykulacji, dykcji oraz prezentacji i zachowania na scenie. 


Zajęcia z dziećmi i młodzieżą prowadzi instruktor śpiewu - Justyna Łomnicka.

W zajęciach wokalnych uczestniczyło 26 osób w wieku 7-16 lat. Kilkumiesięczna praca przyniosła już efekty w postaci nagród i wyróżnień na regionalnych konkursach. Młodzi wokaliści z wokalnego studia piosenki przy MGOK w Uniejowie zdobyli m.in. 4 nagrody  na Festiwalu Piosenki Dziecięcej i Młodzieżowej SOLLA 2019 oraz III miejsce w Jubileuszowym XXV Przeglądzie Piosenki o Łodzi "Łódzkie Skrzydła" 2019. 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

Komentarze (0)

Brak komentarzy, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
© uniejow.net.pl | Prawa zastrzeżone