Zamknij
REKLAMA

,,Kino na leżakach" zmienia formułę. Czy w tym roku będą projekcje w Uniejowie?

08:19, 23.04.2020 | M.K
Skomentuj Zdjęcie archiwalne.
REKLAMA

Czy w tym roku po raz kolejny w wakacje do Uniejowa powróci "Kino na leżakach"? Ze względu na epidemię koronawirusa organizatorzy pracują nad bezpieczniejszą formułą tegorocznej edycji objazdowego kina, które od kilku lat odwiedzało także Uzdrowisko Uniejów.

Już od kilku lat do Uniejowa przyjeżdzało ,,Kino na leżakach",  podczas którego można było obejrzeć bezpłatnie, na wielkim ekranie ciekawe produkcje filmowe. Czy również tym roku w ramach akcji odbędą się kolejne seanse?

,,Ze względu na sytuację związaną z epidemią zakażeń koronawirusem SARS-CoV-2 jesteśmy zmuszeni podjąć działania w związku z funkcjonowaniem projektu Kino na leżakach. Jesteśmy w trakcie przygotowywania nowej formuły seansów w postaci “kina samochodowego”. Wkrótce podamy więcej szczegółów'' -informują organizatorzy ,,Kina na leżakach".

Nie ma jeszcze informacji co z organizacją imprez masowych w najbliższych miesiącach oraz jakie obostrzenia będą znoszone lub utrzymane w okresie letnim. Jak informują epidemiolodzy podejmowane przez rząd działania mają charakter dynamiczny i są one związane z aktualną sytuacją dotycząca koronawirusa. 

Również wszystkie imprezy, które planowane były w Uniejowie zostały w tym momencie zawieszone lub odwołane. O wszelkich zmianach i nowych terminach wydarzeń będziemy informować na naszym portalu na bieżąco.

[ZT]2723[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (2)

JaJa

1 0

Suuuper!! Jak w Stanach! 20:20, 23.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

BB

0 0

Świetny pomysł. Czekam na seans 🚗📽️ 23:50, 25.04.2020

Odpowiedzi:0
Odpowiedz

REKLAMA