Zamknij
REKLAMA

Moto Kino przyjeżdża do Uniejowa. Co obejrzymy?

07:00, 03.07.2020 | M.K
Skomentuj W ubiegłych latach w Uniejowie seanse prezentowało Kino na leżakach. Z powodu pandemii koronawirusa w tym roku formuła kina plenerowego uległa zmianie.
REKLAMA

,,Moto Kino'' zaprasza na wakacyjne seanse pod gwiazdami w polskich miastach. Odwiedzi w tym roku również Uniejów, który co roku tłumnie przyciągał kinomaniaków akcją ,,Kino na leżakach". W te wakacje w Uniejowie zaplanowano dwa seanse wspólnie z ,,Moto Kinem".

Widzowie Moto Kina mają możliwość wyboru sposobu oglądania filmu – na leżaku albo w samochodzie, jednak liczba miejsc będzie ograniczona. W Moto Kinie 2020 przeważa lekki, wakacyjny repertuar. Przy kompleksie Term Uniejów, gdzie będzie zlokalizowane kino 19 lipca będzie można obejrzeć francuską komedię  „I znowu zgrzeszyliśmy dobry boże!”, a 22 sierpnia polski film  komediowy- „(Nie)znajomi”.

Pierwszy wakacyjny seans odbędzie się już 19 lipca o godz. 21:30 przy Termach Uniejów. Na teren pokazu będzie można wjechać od 20:00 – jednak jak zaznaczają organizatorzy - warto pojawić się wcześniej i zająć dobre miejsce.

Na terenie oprócz miejsc parkingowych będzie czekać również 100 leżaków dla niezmotoryzowanych widzów. Leżaki będą rozstawione w odległości 1 m. Ze względu na obowiązujące zasady bezpieczeństwa podczas pokazu nie będzie można opuszczać samochodu, ani przemieszczać się po terenie pokazu - informują organizatorzy Moto Kina.

Ponieważ Moto Kino 2020 to młodszy brat Kina na Leżakach, można w nim korzystać także z leżaków, ustawionych w bezpiecznej odległości od siebie. Dla widzów na leżakach dźwięk będzie puszczany z głośników, natomiast widzowie w samochodach będą mogli odbierać go z fali radiowej w radioodbiornikach.

[ZT]2857[/ZT]

Zobacz kiedy Moto Kino w Uniejowie:

19 lipca 2020 „I znowu zgrzeszyliśmy dobry boże!” godz.21.30

22 sierpnia 2020 ,,(Nie)znajomi"

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA