Zamknij
REKLAMA

Uniejów. Zobacz świąteczny koncert ,,Z wysokości" [WIDEO]

09:12, 25.12.2020 | M.K
Fot. Michał Kubacki (wszelkie prawa zastrzeżone).
REKLAMA

Rok temu w Uniejowie odbył się koncert Uniejowskiej Grupy Integracyjnej zatytułowany ,,Z Wysokości". Grupie w świątecznym repertuarze towarzyszyły dwie utalentowane młode wokalistki: Ula Kowalska – laureatka Festiwalu Zaczarowanej Piosenki, finalistka programu Mali Giganci, polskich preselekcji do Eurowizji Junior 2017 oraz  Aleksandra Nykiel -  laureatka Festiwalu Zaczarowanej Piosenki i Szansy na Sukces, Opole 2019.  

Koncert został zarejestrowany 8 grudnia 2019 roku i od wczoraj jego fragmenty można zobaczyć na kanale You Tube Uniejowskiego Stowarzyszenia Aktywni, które było organizatorem wydarzenia.

[ZT]2453[/ZT]

Z kolei już 27 grudnia b.r. od godz. 19.00  zaplanowana jest transmisja online koncertu pn. „Historie Zagubione” realizowanego przez Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na 2020 rok. Koncert z udziałem Mariki, Dariusza „Maleo” Malejonka, Lidii i Marcina Pospieszalskich oraz Mateusza Pospieszalskiego został zarejestrowany w uniejowskiej Kolegiacie. Popularnym artystom towarzyszyli lokalni wokaliści i instrumentaliści.

[ZT]3140[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%