Zamknij
REKLAMA

Marika, Dariusz Maleo Malejonek i Pospieszalscy, czyli zobacz online koncert z Uniejowa [WIDEO]

16:38, 26.12.2020 | M.K
REKLAMA

27 grudnia 2020 o godz. 19.00 na kanale You Tube będzie można obejrzeć online retransmisję koncertu pt. Historie Zagubione, podczas którego w Uniejowie wystąpili Marika, Dariusz „Maleo” Malejonek, Lidia i Marcin Pospieszalscy oraz Mateusz Pospieszalski. Popularnym artystom towarzyszyli lokalni wokaliści i instrumentaliści.

Koncert pt. „Historie Zagubione” realizowany był przez Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni w ramach Budżetu Obywatelskiego Województwa Łódzkiego na 2020 rok. Występ w uniejowskiej kolegiacie udało się zrealizować pomimo pandemii, jednak nie mógł się on odbyć z udziałem publiczności. Koncert został zarejestrowany i zaprezentowany zostanie on-line 27 grudnia 2020 o godz. 19.00 na kanale You Tube

Wierzymy, że przed telewizorami i monitorami komputerów będzie nas jutro więcej niż każdego roku podczas występu "na żywo" - zaprasza na retransmisję koncertu na swoim funpage Uniejowskie Stowarzyszenie Aktywni, organizator projektu.

Link do koncertu, 27 grudnia 2020, godz. 19.00: 

Już w październiku projekt rozpoczęły zajęcia muzyczno-wokalne, podczas których młodzi wokaliści zapoznali się z repertuarem oraz podstawowymi elementami z emisji głosu oraz choreografii. Grupie podczas warsztatów oraz koncertu akompaniowali lokalni instrumentaliści. W projekcie oprócz muzyki, były także elementy edukacji historycznej, wszystko po to, aby zrozumieć i odpowiednio przygotować oraz zinterpretować materiał.

[ZT]3140[/ZT]

 

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
REKLAMA
REKLAMA
REKLAMA
0%