Zamknij
REKLAMA

Trwa konkurs literacki Hufca ZHP Uniejów dla dzieci i młodzieży. Jak wziąć udział?

09:05, 15.03.2021 | M.K
Skomentuj Trwa konkurs kierowany do dzieci i młodzieży, która może wykazać się swoimi talentami literackimi. 
REKLAMA

Trwa konkurs kierowany do dzieci i młodzieży, która może wykazać się swoimi talentami literackimi.  Hufiec ZHP im. Marii Konopnickiej w Uniejowie zaprasza do udziału w konkursie pn. "Moje Spotkanie z Marią Konopnicką". 

Hufiec ZHP im. Marii Konopnickiej w Uniejowie w ubiegłym roku obchodził jubileusz 45-lecia istnienia, jednak ze względu na pandemię w 2020 roku nie udało się świętować tej rocznicy. 

,,Mamy nadzieję, że w tym roku uda nam się uczcić jubileusz tak, jak się należy. W związku z przygotowaniami mamy propozycję konkursu literackiego "Moje Spotkanie z Marią Konopnicką". Pomimo zajęć zdalnych, chcemy dać możliwość dzieciom i młodzieży wykazania się swoimi talentami literackimi oraz pokazania im, że z domu też można tworzyć.  Postać Marii Konopnickiej jest silnie związania z naszym Hufcem, chociażby przez to, że nosi jej imię, chcemy poprzez ten konkurs upamiętnić życie i twórczość artystki" - mówi pwd. Adam Pakuła  - Komendant Hufca ZHP Uniejów.

Dla zwycięzców przewidziano atrakcyjne nagrody rzeczowe, które - jak mają nadzieję organizatorzy - zostaną wręczone podczas uroczystości jubileuszowych. Wszyscy zainteresowani udziałem w konkursie mogą zapoznać się z regulaminem oraz zasadami zamieszczonym w na stronie internetowej Regulamin.

Konkurs ma charakter otwarty, a prace będą oceniane w dwóch kategoriach wiekowych: „dzieci 9-13” i „młodzież w wieku od 14 do 18 lat”. Ma on na celu upamiętnienie twórczości Marii Konopnickiej oraz rozwijanie uzdolnień literackich najmłodszych.

Uczestnicy, którzy chcą wziął udział w konkursie muszą w terminie do 15.04.2021 r. napisać i przesłać krótkie opowiadanie o spotkaniu z Marią Konopnicką ( od jednej do dwóch stron A4 napisane w programie komputerowym Word). 

Więcej informacji oraz formularze zgłoszeniowe można znaleźć na stronie internetowej.

(M.K)

Co sądzisz na ten temat?

podoba mi się 0
nie podoba mi się 0
śmieszne 0
szokujące 0
przykre 0
wkurzające 0
facebookFacebook
twitterTwitter
wykopWykop
komentarzeKomentarze
REKLAMA
REKLAMA

komentarz (0)

Brak komentarza, Twój może być pierwszy.

Dodaj komentarz

REKLAMA
0%